Finansal Danışma

Deep Blue Finans, düşük fiyat ve karlı vergi sistemiyle, parasını ABD marketinde deḡerlendirmek isteyen kişi ve kurumlara hizmet sunmakta. Eḡer yatırımınızı off-shore bir hesapta, istikrarli para birimine aktarmak istiyorsanız ya da gelecek için yatırımınızı yaparken ana dilinizi kullanmak istiyorsanız,doḡru yere geldiniz.

Kolay, tek fiyat.

Basit ücret sistemi ve servisler.

Ek ücret yok.

Sizin için en ucuz yatırım.

En karlı vergilendirme.

Yüksek performans düşük maliyetle başlar.

Düşük maliyetin, yüksek performansı getireceḡini garanti edemeyiz ama ucuz fiyat ve düşük vergi kesinlikle iyi bir başlangıç olacaktır.

Baḡımsız Kayıtlı Yatırım Danışmanı.

Müşterilerimizin portföylerindeki tahvillerin hiçbirinden ücret Kabul etmiyoruz.

Açıklık.

Tek amacımız müşteri memnuniyeti.

Kanıtlanmış Finansal Strateji.

Yatırımınızı Amerikan.

Kurumsal Yatırım.

Borsa aracılarının yarı fiyatına.

Diğer Servisler

Sektördeki 19 yıl deneyimle, yatırımcıyı yakından tanıyarak, risk/getiri analiziyle yatırımcının ihtiyaçlarına en uygun alternatiflerini sunuyoruz.

En Son Makale

Yatırım Danışmanları ve Emeklilik İçin Yeni Düzenlemeler

Bu hafta yeni yürürlüğe giren bir kanunla,hükümet finansal danışmanların ertelenmiş vergili emeklilik hesapları için vekalet sorumluluğu almaları gerektiğini bildirdi. Wall Street bunun müdahaleci hükümetin yeni bir atağı olarak gördü. Bana kalırsa bu geç kalmış bir [...]

  • Ebola and Unrest in the Market

Ebola Ekonomisi

Bu dönem, Ebolo'dan daha hizli yayilan tek şey Ebolo korkusuydu. Dünya çapindaki borsa ve yatirim alanlari tam hizla çalişti. Borsa yüksek belirsizlik yaşarken ayni zamanda da haberlere aşiri tepki gösterdi. Market fiyatlari virüsun yayilmasina baḡli [...]